Dekoracja wnętrz cennik

Poniżej prezentujemy ogólnopolskie ceny dekoracji wnętrz. Kwoty zostały uśrednione i zawierają podatek VAT.
usługa cena

Dekoracja wnętrz cennik

Dekoracja jest ostatnim etapem w trakcie wykończenia wnętrz. Odpowiednio dobrane zasłony, narzuty lub inne dodatki mogą nadać pomieszczeniu szczególny klimat. Nie każdy ma jednak talent i dobry smak, który pozwala na odpowiednią aranżację wnętrz. Aby pomóc takim ludziom, na polskim rynku budowlano-remontowym powstały firmy, które zajmują się profesjonalnym doradztwem w zakresie dekoracji wnętrz.

Profesjonalista może Ci pomóc zarówno przy doborze odpowiednich materiałów wykończeniowych takich jak np. glazura, rodzaj parkietu lub wykładziny, jak i w zakresie elementów dekoracyjnych np. firany, poduszki itd. Możecie razem wybrać się na zakupy. Koszt takiej usługi uzależniony jest od ilości czasu, jaki dekorator poświęci twojemu projektowi.

Usługi doradztwa w zakresie materiałów wykończeniowych kosztuje średnio od 50 zł za godzinę. Natomiast za pomoc przy wyborze elementów dekoracyjnych należy zapłacić ok 60 zł za godzinę.

Różnice w cennikach mogą zależeć również od prestiżu firmy dekoratorskiej. Podane w tekście kwoty zostały uśrednione i mają charakter poglądowy. Ostateczne ceny należy ustalać bezpośrednio z dekoratorem, któremu zlecimy wykonanie prac.