Hydraulik cennik

Poniżej prezentujemy ogólnopolskie ceny usług hydraulicznych. Kwoty zostały uśrednione i zawierają podatek VAT.
usługa cena
Demontaż starych punktów hydraulicznych 106,5 zł/szt
Demontaż starej instalacji hydraulicznej metalowej wraz z kuciem 44,5 zł/mb
Montaż i podejście stelaża 197 zł/szt
Zainstalowanie zestawu hydroforowego 299,5 zł/szt
Drobne prace hydrauliczne 17,5 zł/szt

Hydraulik cennik

W trakcie remontu łazienki lub kuchni należy skonsultować się z hydraulikiem. Generalnie hydraulik zajmuje się montażem i naprawą instalacji wodociągowej lub kanalizacyjnej. Ceny usług hydraulicznych są bardzo zróżnicowane i zależą głównie od stopnia skomplikowania zlecenia.

Większość prac związanych z hydrauliką należy rozpocząć od demontażu starych punktów hydraulicznych. Koszt takiej usługi waha się od 110 do 150 zł za sztukę. Tańszy jest demontaż starej instalacji hydraulicznej wykonanej z metalu. Za skucie metra bieżącego instalacji hydraulicznej należy spodziewać się wydatku rzędu 40 – 70 zł.

Za wykonanie i montaż stelażu należy zapłacić od 210 do nawet 280 zł za sztukę. Natomiast instalacja zestawu hydroforowego kosztuje od 300 do 400 zł za sztukę.

Należy liczyć się również z dodatkowymi kosztami tj. drobne prace hydrauliczne. Średnio za wymianę uszczelek w baterii należy zapłacić od 15 do 20 zł.

Warto pamiętać, że kwoty podane w tekście zostały uśrednione. Koszty usług hydraulicznych mogą zależeć również od województwa oraz wielkości miejscowości. Ostateczne ceny należy ustalać bezpośrednio z firmą budowlaną.