Sufity podwieszane cennik

Poniżej prezentujemy ogólnopolskie ceny wykonania sufitów podwieszanych. Kwoty zostały uśrednione i zawierają podatek VAT.
usługa cena
Wykonanie sufitu podwieszanego na stelażu 54 zł/m2
Wykonanie sufitu podwieszanego wraz z materiałem 91 zł/m2
Montaż wielopoziomowych sufitów podwieszanych 79 zł/m2
Wykonanie ścianki działowej z płyt g-k wraz z wyciszeniem wełną mineralną 54 zł/m2
Wykonanie ścianki działowej z płyt g-k wraz z wyciszeniem wełną mineralną wraz z mat. 134 zł/m2
Wykonanie płyt g-k na klej 26 zł/m2
Montaż płyt g-k na stelażu 54 zł/m2
Montaż płyt g-k na stelażu wraz z materiałem 102 zł/m
Wykonanie zabudowy nietypowej – zarys prostolinijny 85 zł/m2
Wykonanie zabudowy nietypowej – elementy łukowe 118 zł/m2

Sufity podwieszane cennik

Ostatnio bardzo modnym elementem wystroju wnętrz stały się sufity podwieszane. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala ukryć stary zniszczony sufit lub mało estetyczne szczegóły, jakimi są instalacje, rury. Montaż sufitu podwieszanego daje możliwość optycznej zmiany wymiarów i wyglądu pomieszczenia. Dodatkowo przy użyciu sufitu podwieszanego można rozmieścić według własnego uznania oświetlenie. Jest to również doskonały sposób na przynajmniej częściowe wyciszenie wnętrza.

Ceny montażu sufitu podwieszanego zależą przede wszystkim od kształtu konstrukcji oraz materiałów użytych przy wykonaniu sufitu. Sufit podwieszany montowany jest najczęściej na stelażu. Wydatki montażu takiego sufitu bez wliczenia w cenę kosztów związanych z materiałami będzie oscylował w granicach 35 do 86 zł za metr kwadratowy. Natomiast cena za metr kwadratowy montażu sufitu podwieszanego wraz z materiałami odpowiednio wzrośnie do ok 59 – 136 zł. Jeżeli podobają Ci się sufity wielopoziomowe musisz liczyć się z kosztem za metr kwadratowy od 52 do 119 zł. Sufity podwieszane może przybrać bardziej nietypowe kształty np. elementy łukowe lub zarys prostolinijny. Koszt wykonania zabudowy nietypowej – zarys prostolinijny wynosi od 58 – 128 zł/m2. Natomiast wykonanie zabudowy nietypowej o kształcie elementów łukowych kosztuje od 78 do 178 zł/m2.

Warto pamiętać, że przedstawione w artykule kwoty są wypośrodkowane i mają charakter typowo poglądowy. Ostateczne ceny należy uzgodnić osobiście z fachowcem lub fir